خانه

Meizhou JHR Trading Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

شرکت بازرگانی Meizhou JHR ، آموزشی ویبولیتین یک تولید کننده و توزیع عمده پویا برای محصولات دکوراسیون خانگی است. ما بیش از 20 سال در خط محصولات مدرن دکوراسیون منازل ، نوستالژیک و محصولات تولید مثل عتیقه بوده ایم.

کلیه محصولات ما به صورت دستی ساخته شده است ، از جمله محصولات فایبرگلاس (کاغذ ، گلدان ، پایه ، میز انتهایی و غیره) ، محصولات فیبرکلی (گلدان گل ، گلدان باغ ، گلدان گیاهی و غیره) ، محصولات چوبی (علائم میخانه ، میخانه ، تخته منو ، کابینت انبار) ، قفسه شراب و غیره) و محصولات پلی رزین (سرآشپز ، مجسمه ، حیوان و غیره).

ما دو کارخانه کاملاً خودمان داریم که همیشه 150 کارگر را حفظ می کنند. یک کارخانه نمایشگاهی در حدود 1200 متر مربع در کارخانه ما وجود دارد. با رشد کسب و کار ، ما یک شرکت بازرگانی Meizhou JHR Trading Company با مسئولیت محدود در سال 2004 تاسیس کردیم تا محصولات خودمان را صادر کنیم. و به منظور خدمات رسانی و استقبال بهتر مشتریان ، شعبه ای در گوانگژو راه اندازی کردیم. برای اطمینان از آخرین طرح ها و بالاترین کیفیت محصول ، تیمی از طراحان امیدوار و تکنسین های با تجربه را در اختیار داریم.

شرکت ما هر بار در نمایشگاه کانتون شرکت می کند و دارای غرفه ای در حدود 90 متر مربع است. شماره غرفه G14 ، 1 طبقه ، سالن 2 (2G14) است که در نمایشگاه مرکز تجارت جهانی جهانی واقع شده است. ما در هر نمایشگاه بیش از 300 طرح جدید راه اندازی می کنیم و از شهرت خوبی در بین مشتریان برخوردار می شویم. شما به گرمی از بازدید از غرفه ما استقبال می کنید!

محصولات ما به ایالات متحده ، کانادا ، آلمان ، فرانسه ، ایتالیا ، اسپانیا ، هلند ، روسیه ، برزیل ، استرالیا ، خاورمیانه ، ژاپن و بسیاری از کشورها و مناطق دیگر صادر شده است.

کیفیت اول و خلاقیت مداوم ، هدف و تعهد ابدی ماست. این عقیده که همیشه از آن حمایت می کنیم ، کیفیت و ارزش است. ما با تأکید بر صداقت فعالیت های اقتصادی انجام داده ایم و قصد داریم رضایت 100٪ از مشتریان خود داشته باشیم ، کاملاً با صمیمیت خدمت به خریداران در سراسر جهان و ایجاد یک موقعیت همکاری برنده. ما واقعاً دوست داریم مشارکت شما و مخاطبین شما در هر زمان و در مورد مسائل تجاری باشد.

                                    

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

کارخانه ما در سال 1997 تاسیس شده است. در آن زمان ، ما به طور عمده تولید مثل های آنتیک مانند سرآشپزهای پلی یورین ، تخته های منوی چوبی ، کابینت های چوبی ، پلاک های چوبی و غیره را تولید می کنیم. چند سال بعد ، ما توسعه می دهیم تا محصولات مدرن دکوراسیون منزل مانند گلدان ها را توسعه دهیم گلدان های گل ، گلدان ها ، آینه ها ، میزهای انتهایی و غیره

با رشد کسب و کار ، ما یک شرکت بازرگانی Meizhou JHR Trading Company با مسئولیت محدود پیدا کردیم تا بتوانیم محصولات خود را در سال 2004 صادر کنیم و در همین حال یک شعبه در گوانگژو راه اندازی کنیم.

img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

مارک های : JHR

تعداد کارمندان : 150~180

فروش سالانه : 5,000,000.00-6,000,000.00

سال تاسیس : 1997

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Meizhou JHR Trading Co., Ltd. گواهینامه ها چین Meizhou JHR Trading Co., Ltd. گواهینامه ها چین Meizhou JHR Trading Co., Ltd. گواهینامه ها چین Meizhou JHR Trading Co., Ltd. گواهینامه ها